Schoolteam

Derde Leerjaar

juf Aerden Sarah (methodeschool Rekem)
juf Geurts Hilde (3G)
juf Janssen Krista (3J)

Vierde Leerjaar

juf Aerden Sarah (methodeschool Rekem)
meester Erkamp Florian (4E)
juf Geurts Miek (4G)

Eerste Kleuterklas

juf Ann Gielen (peuterklas)
juf Bianca Timmermans (K1TL)
juf Miranda Mrakic (methodeschool Rekem)
juf Vermeulen Karin (K1VL)

Tweede Kleuterklas

juf Bemelmans Inge (methodeschool Rekem)
juf Caubergh Arlette (K2CL)
juf Janssen Sabine (K2JL)

Bijzondere Leerkrachten

juf Brusselman Nadia (Katholieke godsdienst)
juf Driesen Liselotte (Katholieke godsdienst)
juf Giannopoulos Evangelia (Grieks-Orthodoxe Godsdienst)
juf Innocent Carolien (Niet-confessionele zedenleer)
juf Joke Oris (Protestantse Godsdienst)
meester Jorrit Muls (Lichamelijke Opvoeding)
juf Kelly Steegen (Niet-Confessionele Zedenleer)
juf Liselotte Driesen (Katholieke Godsdienst)
meester Oumensour Mohamed (Islamitische Godsdienst)

Opvang

mevr Claessen Josephine (methodeschool Rekem)
mevr Veugen Tanja

SES-ondersteuning

juf Damen Ine (2de graad)
juf Geris Veerle (kleuters)
juf Lenaerts Marie-Rose (1ste graad)
juf Mercken Idella (Kleuters)
juf Spooren Daisy (3de graad)

Eerste Leerjaar

juf Deflem Karolien (methodeschool Rekem)
juf Dellevoet Deborah (1D)
juf Renaers Nicole (1R)

Tweede leerjaar

juf Deflem Karolien (methodeschool Rekem)
juf Dolmans Natalja (2D)
meester Leenders Peter (2L)

Kleuterturnen

juf Hechtermans Kim

Derde Kleuterklas

juf Hilde Milissen (K3ML)
juf Ilse Maesen (K3IL)
juf Inge Bemelmans (methodeschool Rekem)

Vijfde Leerjaar

juf Houbaer Mieke (5H)
meester Jacobs Dave (methodeschool Rekem)
meester Mielnik Raf (5M)

Zesde Leerjaar

meester Jacobs Dave (methodeschool Rekem)
juf Pauwels Jill (6E)
meester Venken Peter (6V)

Directie

mevr Jans Sabine

Leercoördinator

juf Kennes Krista (methodeschool Rekem)
juf Paulissen Ilse

Administratie

dhr Maes Marco
mevr Mechels Wendy
mevr Van De Walle Karine

ICT Coördinator

meester Rutten Frank

Kleuterverzorgster

juf Wuyts Lindsay